FIRECRACKER 5000

Age Group Results

July 04, 2012


Results by RunTIME Racing Services, www.run-time.com


Men: 0- 0 1-10 11-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-74 75-79 80-99
Women: 0- 0 1-10 11-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-74 75-79 80-99

5K

Female Open Winners

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 ELIZABETH EDER FORT WORTH TX 97 24 13   19:13.2 19:15.0 0:01.7 6:11/M
Top

Male Open Winners

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 VIRGILIO MARTINEZ ARLINGTON TX 533 18 1   15:53.0 15:53.0 0:00.0 5:06/M
Top

Female Masters Winners

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 HARIANNE HAUKOEY 564 40 36   22:05.4 22:07.1 0:01.6 7:06/M
Top

Male Masters Winners

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 INGE HAUKOEY 565 40 7   18:09.7 18:11.1 0:01.4 5:50/M
Top

Age or ID UNPROVIDED

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 MICHAEL APPLEMAN 585 57   23:04.0 23:14.5 0:10.5 7:25/M
Top

Female 10 & Under

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 APOLONIA ALVAREZ FORT WORTH TX 536 10 92   24:49.1 24:51.3 0:02.1 7:59/M
2 DEBBIE SEARS 561 7 173 3:02.5 27:51.6 28:06.3 0:14.6 8:57/M
3 BRENDAN QUAN 444 10 306 9:32.0 34:21.1 35:01.0 0:39.9 11:03/M
4 ABBY MANN 583 10 349 11:29.3 36:18.5 37:06.7 0:48.2 11:40/M
5 BROOKE MARLETT DENTON TX 178 7 384 13:46.9 38:36.0 41:28.0 2:51.9 12:25/M
6 MACY MCGAHA FORT WORTH TEXAS 442 10 409 17:13.4 42:02.5 42:42.7 0:40.1 13:31/M
7 AZA BIRD FORT WORTH TX 356 8 410 17:21.3 42:10.4 42:54.0 0:43.5 13:34/M
8 NATALIE NOLETTE ARLINGTON TX 215 7 448 20:41.0 45:30.2 49:03.3 3:33.1 14:38/M
9 MADISON JONES WATAUGA TX 361 8 470 23:06.3 47:55.4 49:01.6 1:06.1 15:24/M
Top

Male 10 & Under

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 KALEB BERRY DUNCANVILLE TX 464 8 26   21:07.7 21:25.7 0:18.0 6:47/M
2 KEVIN BERRY DUNCANVILLE TX 463 10 112 4:33.2 25:40.9 26:00.0 0:19.0 8:15/M
3 STRIDER SHIPPEN ARLINGTON TX 285 9 133 5:14.9 26:22.6 26:26.2 0:03.6 8:29/M
4 CALEB KUTCH BURLESON TX 427 9 191 7:38.2 28:45.9 29:07.8 0:21.8 9:15/M
5 BRIGHTON JONES FORT WORTH TX 514 10 210 8:26.5 29:34.3 29:39.8 0:05.5 9:30/M
6 FRANCISCO CALDERA II HALTOM CITY TX 47 10 291 12:34.2 33:41.9 33:52.4 0:10.5 10:50/M
7 NICK NOLETTE ARLINGTON TX 213 9 336 14:29.6 35:37.3 39:09.6 3:32.3 11:27/M
8 MICHAEL SOLOMON FORT WORTH TX 294 8 354 15:39.7 36:47.5 45:43.1 8:55.6 11:50/M
9 CEZAR HERNANDEZ 543 10 362 15:56.3 37:04.0 37:12.0 0:08.0 11:55/M
10 NICHOLAS RIEDL FORT WORTH TX 253 8 367 16:22.1 37:29.8 37:50.0 0:20.1 12:03/M
11 NOAH KUTCH BURLESON TX 428 9 389 17:58.3 39:06.0 39:27.9 0:21.8 12:34/M
12 CARTER SKILLING 443 9 414 21:07.9 42:15.6 42:56.5 0:40.8 13:35/M
13 JOSE VARELA FORT WORTH TX 580 8 423 22:01.7 43:09.4 44:04.5 0:55.1 13:52/M
14 JACOB JONES WATAUGA TX 360 5 468 26:28.1 47:35.8 48:42.8 1:07.0 15:18/M
15 MATTHEW JONES WATAUGA TX 358 4 469 26:34.3 47:42.0 48:48.0 1:05.9 15:20/M
16 GUILLERMO GUERRERO GRANDVIEW TX 479 9 488 31:38.9 52:46.6 52:46.6 16:58/M
17 DREW RIEDL FORT WORTH TX 254 2 505 38:09.2 59:16.9 59:51.5 0:34.5 19:03/M
Top

Female 11 to 14

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 KIERSTI DAVIS FORT WORTH TX 84 14 21   20:31.9 21:30.0 0:58.1 6:36/M
2 SOREN UNDERWOOD BURLESON TX 507 13 34 1:23.1 21:55.0 21:57.3 0:02.3 7:03/M
3 TAYLOR PARKER MANSFIELD TX 225 14 78 3:52.4 24:24.3 24:26.2 0:01.8 7:51/M
4 LAUREN BOGGS HASLET TEXAS 447 14 97 4:21.5 24:53.4 25:26.0 0:32.6 8:00/M
5 PAYTON SCHMALL SAGINAW TX 276 14 103 4:52.8 25:24.7 25:27.0 0:02.2 8:10/M
6 RYAN GOSSETT FLOWER MOUND TX 116 14 129 5:41.6 26:13.5 29:10.9 2:57.3 8:26/M
7 JULIANNA HOFFMAN MANSFIELD TX 140 14 236 9:50.4 30:22.3 31:22.3 0:59.9 9:46/M
8 CHARLEY DUBOSE FORT WORTH TX 469 14 253 10:54.6 31:26.5 31:53.8 0:27.3 10:06/M
9 GRACIE MARTIN ARGYLE TX 188 12 301 13:41.2 34:13.1 35:01.1 0:47.9 11:00/M
10 CLAIRE HAMILTON ARLINGTON TX 422 14 356 16:17.3 36:49.2 37:04.0 0:14.8 11:50/M
11 LAUREN LINDSAY BENBROOK TX 167 11 406 20:49.5 41:21.4 41:29.1 0:07.7 13:18/M
Top

Male 11 to 14

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 ROGER WARD MIDLOTHIAN TX 548 14 10   18:30.3 18:31.6 0:01.2 5:57/M
2 LUCAS MARLAR FORT WORTH TX 439 11 42 3:46.0 22:16.4 22:18.3 0:01.9 7:10/M
3 DYLAN DERAUD GRAPEVINE TX 391 12 64 5:00.2 23:30.6 23:38.6 0:08.0 7:33/M
4 MALCOLM SEAY ARLINGTON TX 279 14 79 5:59.8 24:30.2 24:30.2 7:53/M
5 SEAN SOLOMON FORT WORTH TX 293 11 93 6:20.5 24:50.8 33:46.1 8:55.2 7:59/M
6 JACOB VEGA ARLINGTON TX 394 11 113 7:10.8 25:41.2 25:55.1 0:13.9 8:15/M
7 COLE BENEFIELD MILLSAP TX 21 13 130 7:45.0 26:15.4 26:24.1 0:08.7 8:26/M
8 CANNON BRUMLEY FORT WORTH TX 35 14 148 8:19.0 26:49.3 26:53.7 0:04.3 8:37/M
9 AUSTIN CHRISTMAS WEATHERFORD TX 67 12 156 8:29.8 27:00.2 27:06.5 0:06.2 8:41/M
10 JONATHAN MILLSAP FT. WORTH TX 200 14 179 9:38.6 28:09.0 28:09.0 9:03/M
11 ETHAN RIEDL FORT WORTH TX 252 11 212 11:08.6 29:39.0 29:47.9 0:08.8 9:32/M
12 REESE RICH FORT WORTH TX 249 13 369 18:59.9 37:30.3 38:00.9 0:30.6 12:03/M
13 TAYLOR SHACKELFORD MANSFIELD TX 518 13 397 21:25.4 39:55.8 40:18.0 0:22.2 12:50/M
14 CARTER SHILLING FORT WORTH TX 371 11 443 26:30.2 45:00.6 45:41.7 0:41.1 14:28/M
15 WILL HARRIS 572 13 497 36:19.4 54:49.8 55:00.0 0:10.1 17:38/M
Top

Female 15 to 19

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 BRITTANY ADAMS RIVER OAKS TX 364 18 27   21:14.7 21:21.6 0:06.8 6:50/M
2 RACHEL WILLIAMS TOLAR TX 341 18 46 1:15.7 22:30.5 22:34.0 0:03.5 7:14/M
3 CASSANDRA ROSAS FORT WORTH TX 513 18 76 3:07.2 24:22.0 25:07.8 0:45.8 7:50/M
4 AVERY MAYS FORT WORTH TX 489 18 121 4:36.0 25:50.7 26:39.6 0:48.8 8:18/M
5 JULIA WESTFALL ARLINGTON TX 331 16 183 7:01.3 28:16.0 28:25.2 0:09.2 9:05/M
6 KATHERINE TILLER GRANDVIEW TX 380 19 203 8:01.6 29:16.3 30:21.8 1:05.4 9:25/M
7 MISTY SELF AZLE TX 412 15 254 10:11.8 31:26.6 31:53.7 0:27.1 10:06/M
8 KIRSTEN DOBSON FORT WORTH TX 566 16 264 10:33.1 31:47.9 32:39.0 0:51.1 10:13/M
9 RANDI MARTIN ARGYLE TX 185 17 272 11:15.8 32:30.6 34:22.9 1:52.3 10:27/M
10 BRITTNEY ONGLEY 563 18 277 11:26.8 32:41.6 32:59.3 0:17.7 10:31/M
11 GWEN MILLER ARGYLE TX 367 16 278 11:27.1 32:41.9 34:21.4 1:39.5 10:31/M
12 MADELINE MARTIN ARGYLE TX 187 16 279 11:27.7 32:42.4 34:22.1 1:39.6 10:31/M
13 DALLAH ABDALLAHI FORT WORTH TX 455 19 312 13:30.2 34:45.0 34:45.0 11:10/M
14 ALEXANDRIA MARTIN ARLINGTON TX 186 16 330 13:56.9 35:11.7 35:21.2 0:09.4 11:19/M
15 KELSEY BUSSEY CLEBURNE TX 45 18 399 18:58.4 40:13.1 40:43.8 0:30.6 12:56/M
16 ALLY SHEPHERD FORT WORTH TX 283 18 425 22:12.7 43:27.5 43:57.2 0:29.7 13:58/M
17 KATY UNICK FORT WORTH TX 523 16 467 26:19.1 47:33.9 47:42.3 0:08.3 15:17/M
18 ELIZABETH BABICH FORT WORTH TX 383 16 487 31:18.0 52:32.8 52:50.2 0:17.4 16:54/M
19 MEREDITH AKERS GRANDVIEW TX 6 17 504 36:46.6 58:01.3 58:57.5 0:56.1 18:39/M
Top

Male 15 to 19

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 COLBY MEHMEN PRINCETON TX 491 18 4   16:58.0 16:58.0 5:27/M
2 TIMOTHY WILLIAMS TOLAR TX 337 16 39 5:11.5 22:09.5 22:13.2 0:03.6 7:07/M
3 DEVIN MARTIN CROWLEY TX 180 15 61 6:15.9 23:13.9 23:17.1 0:03.1 7:28/M
4 CONNOR MCLAIN MANSFIELD TX 195 17 71 7:00.4 23:58.4 24:03.4 0:05.0 7:42/M
5 JESSE ALEGRIA SAGINAW TX 456 19 75 7:23.7 24:21.7 25:07.7 0:46.0 7:50/M
6 KAI MATTHEWS AZLE TX 403 16 88 7:45.0 24:43.0 24:54.6 0:11.6 7:57/M
7 JON GROVES COLLEYVILLE TX 476 17 96 7:53.6 24:51.6 25:14.6 0:23.0 7:59/M
8 KYLE UNICK FORT WORTH TX 524 19 123 8:58.5 25:56.5 26:03.9 0:07.3 8:20/M
9 JUSTINE MILLER FORT WORTH TX 512 18 128 9:15.5 26:13.5 26:59.2 0:45.7 8:26/M
10 CARTER BRUMLEY FORT WORTH TX 36 19 146 9:49.8 26:47.8 26:53.4 0:05.5 8:37/M
11 SHANNON SHACKELFORD MANSFIELD TX 519 17 192 11:50.0 28:48.0 29:11.4 0:23.3 9:16/M
12 JORGE GALAVIZ 552 17 230 13:12.7 30:10.8 30:27.1 0:16.2 9:42/M
13 BAILEY BURK MANSFIELD TX 41 15 259 14:38.8 31:36.9 31:49.0 0:12.1 10:10/M
14 ZAC OLSON 581 15 373 20:46.8 37:44.9 38:07.9 0:23.0 12:08/M
15 DILLON HUHN SAGINAW TX 144 18 374 20:48.9 37:46.9 38:36.4 0:49.4 12:09/M
16 EVERETT RAMOZ ARLINGTON TX 372 16 390 22:08.2 39:06.2 39:58.3 0:52.0 12:34/M
17 GABRIEL ZAMBRAN 574 18 392 22:35.5 39:33.5 40:27.2 0:53.6 12:43/M
18 TANNER RAMPY NORTH RICHLAND HILLS TX 240 17 405 24:20.0 41:18.0 41:30.3 0:12.2 13:17/M
19 JOSUE GALAVIZ MANSFIELD TX 551 15 459 29:48.4 46:46.4 47:54.7 1:08.2 15:02/M
20 CHAD RAYES FORT WORTH TX 385 16 486 35:34.5 52:32.5 52:49.8 0:17.3 16:54/M
Top

Female 20 to 24

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 ASHLEY HUHN FORT WORTH TX 529 22 59   23:08.5 23:11.0 0:02.5 7:26/M
2 KAITLIN PLESHKO WACO TX 235 20 60 0:05.1 23:13.7 23:16.1 0:02.4 7:28/M
3 JOY MCKAY LAKE JACKSON TX 530 23 100 1:58.5 25:07.1 25:13.7 0:06.5 8:05/M
4 AMANDA TYLER SOUTHLAKE TX 320 24 102 2:15.0 25:23.5 26:25.0 1:01.4 8:10/M
5 OLIVIA LEAMONS HICO TX 162 20 115 2:34.0 25:42.6 26:10.8 0:28.2 8:16/M
6 SHEENA CHAN MILLSAP TX 63 21 127 3:03.6 26:12.2 26:25.5 0:13.2 8:25/M
7 DEVON LITTLEFIELD KELLER TX 168 21 144 3:27.3 26:35.9 26:59.8 0:23.9 8:33/M
8 CASEY DRILLETTE FORT WORTH TX 93 23 152 3:47.8 26:56.4 27:05.6 0:09.2 8:40/M
9 MADELINE LLOYD SOUTHLAKE TX 169 20 177 4:52.4 28:01.0 29:15.1 1:14.1 9:01/M
10 SARA OLSON DALLAS TX 495 23 199 6:01.3 29:09.9 29:50.2 0:40.3 9:22/M
11 JAMIE DRILLETTE FORT WORTH TX 94 22 202 6:04.3 29:12.9 29:42.7 0:29.8 9:23/M
12 SARA BLANCO FORT WORTH TX 465 20 208 6:21.4 29:30.0 29:37.2 0:07.2 9:29/M
13 MOLLY DAVIDS DALLAS TX 384 22 218 6:40.0 29:48.6 30:05.7 0:17.1 9:35/M
14 CAROLINE HENRY FORT WORTH TX 134 24 227 6:52.2 30:00.7 30:15.5 0:14.7 9:39/M
15 NICOLE HANSON FORT WORTH TEXAS 453 24 298 10:50.8 33:59.3 34:16.3 0:16.9 10:56/M
16 LAURA JAREMKO CLEBURNE TX 378 24 331 12:09.3 35:17.9 36:24.4 1:06.5 11:21/M
17 JASMINE HASTINGS ARLINGTON TX 127 22 333 12:15.6 35:24.2 35:53.2 0:28.9 11:23/M
18 BECCA GROVES COLLEYVILLE TX 475 20 337 12:29.4 35:37.9 35:59.5 0:21.5 11:27/M
19 AUBREY JOHNSON FORT WORTH TX 149 20 344 12:43.3 35:51.9 36:09.6 0:17.6 11:32/M
20 ALEXANDRA DELEON BURLESON TX 86 23 345 12:56.4 36:05.0 36:05.0 11:36/M
21 MILAGROS LEON ARLINGTON TX 164 24 348 13:04.2 36:12.7 36:42.0 0:29.3 11:38/M
22 NATALIE KELLER ARLINGTON TX 156 22 363 14:04.1 37:12.7 37:27.3 0:14.5 11:58/M
23 EMILY TUCKER FT. WORTH TX 319 23 377 14:46.9 37:55.5 38:57.0 1:01.5 12:12/M
24 KEELY PLATT ARLINGTON TX 377 20 380 14:57.0 38:05.5 43:00.8 4:55.2 12:15/M
25 SHAWNESE SARGENT MINERAL WELLS TX 273 24 396 16:39.7 39:48.2 40:37.4 0:49.1 12:48/M
26 JENNIFER BENSMAN FORT WORTH TX 22 24 418 19:34.8 42:43.3 43:33.3 0:49.9 13:44/M
27 SARAH WARREN 568 24 427 20:20.7 43:29.2 43:52.0 0:22.7 13:59/M
28 KRISTIN BARNHARDT FT. WORTH TX 17 22 436 21:12.1 44:20.7 45:22.3 1:01.6 14:15/M
29 BAYANNE ELKHATIB MANSFIELD TX 100 21 446 22:03.5 45:12.0 45:17.3 0:05.2 14:32/M
30 REEM ABUHANDARA IRVING TX 1 22 447 22:07.9 45:16.5 45:21.5 0:05.0 14:33/M
31 KATIE TRENT FORT WORTH TX 314 24 484 28:26.8 51:35.4 52:30.3 0:54.9 16:35/M
Top

Male 20 to 24

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 HEINZ SCHWARZKOPF FORT WORTH TX 277 23 2   16:12.9 16:14.1 0:01.2 5:13/M
2 JACOB WILLIAMS TOLAR TX 336 24 44 6:11.2 22:24.1 22:28.0 0:03.8 7:12/M
3 CAMERON WILSON KELLER TX 343 21 74 7:58.5 24:11.4 24:41.7 0:30.2 7:47/M
4 LUDOVIC FORTIS SOUTHLAKE TX 471 21 119 9:35.7 25:48.6 26:19.1 0:30.4 8:18/M
5 JOHN SLOAN HICO TX 290 20 122 9:37.9 25:50.8 26:19.0 0:28.2 8:18/M
6 BEN REILAND SAGINAW TX 242 23 153 10:44.1 26:57.0 27:25.4 0:28.4 8:40/M
7 MATT HAYES SOUTHLAKE TX 129 21 176 11:47.6 28:00.5 29:15.5 1:14.9 9:00/M
8 JOSE GALAVIZ 558 21 224 13:45.5 29:58.4 30:29.8 0:31.4 9:38/M
9 MATT ADAM BEDFORD TX 2 23 225 13:46.4 29:59.3 30:13.2 0:13.9 9:38/M
10 KYLE ADAM BEDFORD TX 3 24 226 13:46.7 29:59.6 30:13.2 0:13.5 9:38/M
11 EDDIE MILLER KELLER TX 198 21 281 16:42.5 32:55.4 33:13.7 0:18.2 10:35/M
Top

Female 25 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 RACHEL HARP BEDFORD TEXAS 449 29 22   20:39.8 20:50.0 0:10.1 6:38/M
2 HEATHER BRYANT JOSHUA TX 399 25 32 0:55.8 21:35.7 21:39.0 0:03.3 6:56/M
3 MEGHAN HENNESSEY FORT WORTH TX 133 29 45 1:48.5 22:28.4 22:31.6 0:03.2 7:13/M
4 HANNAH BEHRENS 445 28 142 5:55.1 26:35.0 26:49.1 0:14.1 8:33/M
5 JENNIFER ZAPPA ARLINGTON TX 353 26 151 6:14.3 26:54.1 27:39.2 0:45.0 8:39/M
6 LOAN CHANTHORN EULESS TX 417 27 164 6:38.0 27:17.8 27:32.5 0:14.6 8:46/M
7 KRISTEN EDWARDS ARLINGTON VA 99 29 168 6:48.0 27:27.9 28:03.9 0:36.0 8:50/M
8 AMY PEACOCK BURLESON TX 228 27 170 6:51.9 27:31.8 27:45.9 0:14.1 8:51/M
9 TIFFANY STROTHER JOSHUA TX 303 28 201 8:30.4 29:10.3 29:54.8 0:44.5 9:23/M
10 MISTY HACKROTT RHOME TX 118 29 216 9:08.1 29:47.9 30:15.9 0:27.9 9:35/M
11 LEAH WALKER DUNCANVILLE TX 586 28 243 10:14.0 30:53.8 31:14.8 0:20.9 9:56/M
12 MONICA MUNOZ ARLINGTON TX 204 29 249 10:35.5 31:15.4 31:35.0 0:19.5 10:03/M
13 MADISON TREVINO BENBROOK TX 316 25 250 10:42.8 31:22.7 32:07.5 0:44.7 10:05/M
14 ANDREA DORNAN CROWLEY TX 90 29 251 10:44.6 31:24.4 32:11.8 0:47.3 10:06/M
15 JAMEY STERNICK FORT WORTH TX 302 27 293 13:04.0 33:43.8 34:28.3 0:44.4 10:50/M
16 JAMIE TAYLOR HURST TX 309 26 309 14:00.7 34:40.6 35:06.3 0:25.7 11:09/M
17 FELICIA SAGERT BEDFORD TX 271 28 324 14:19.5 34:59.3 35:08.1 0:08.7 11:15/M
18 LORI BRATCHER FT. WORTH TX 29 27 370 16:58.0 37:37.8 37:52.7 0:14.8 12:06/M
19 EMILY DOBROSAVLJEVIC FLOWER MOUND TX 88 29 383 17:54.0 38:33.9 39:15.4 0:41.5 12:24/M
20 AMY BRYANT JOSHUA TX 397 28 387 18:07.5 38:47.3 39:45.8 0:58.4 12:28/M
21 ASHLEY CARY ARLINGTON TX 59 25 420 22:18.2 42:58.1 43:51.4 0:53.2 13:49/M
22 NANCY NEAVE GRAPEVINE TX 432 25 422 22:27.3 43:07.1 50:07.0 6:59.8 13:52/M
23 LINDSEY BUHLER ARLINGTON TX 40 25 455 25:35.9 46:15.8 47:14.4 0:58.6 14:52/M
24 CRISTINA CORONA ARLINGTON TX 78 28 460 26:09.8 46:49.7 47:46.2 0:56.5 15:03/M
25 MEGAN MARKS FORT WORTH TX 176 26 475 27:57.5 48:37.4 49:22.5 0:45.1 15:38/M
26 ASHLEY LYNCH LAKE WORTH TX 173 27 502 36:49.9 57:29.8 58:27.9 0:58.1 18:29/M
Top

Male 25 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 BRENT POULSEN FORT WORTH TX 237 29 3   16:14.5 16:42.0 0:27.4 5:13/M
2 MATT MIEHE FORT WORTH TX 492 26 5 0:45.2 16:59.7 17:00.3 0:00.5 5:28/M
3 RICCARDO ZAPPA ARLINGTON TX 352 26 29 5:02.2 21:16.8 21:19.5 0:02.7 6:50/M
4 KEVIN GNADINGER ARLINGTON TX 515 25 43 6:04.1 22:18.7 22:23.3 0:04.5 7:10/M
5 ANDREW OTEO FLOWER MOUND TX 497 27 47 6:19.9 22:34.4 22:36.2 0:01.8 7:15/M
6 JEREMY SNYDER BENBROOK TX 423 27 58 6:52.2 23:06.7 23:44.6 0:37.8 7:26/M
7 CHRIS BELL FORT WORTH TX 460 28 66 7:22.4 23:36.9 23:45.5 0:08.6 7:35/M
8 SCOTT MCKELVEY RICHARDSON TX 194 28 80 8:16.9 24:31.4 24:36.9 0:05.4 7:53/M
9 PETER BACIGALUPO FT. WORTH TX 15 29 89 8:30.2 24:44.7 24:47.8 0:03.1 7:57/M
10 NICK CARATELLI SOUTHLAKE TX 54 29 101 9:05.4 25:20.0 25:49.0 0:29.0 8:09/M
11 JONATHAN CHERRYHOMES WYLIE TX 66 29 134 10:09.7 26:24.2 27:04.5 0:40.2 8:29/M
12 ANDREW TREVINO BENBROOK TX 315 26 141 10:19.6 26:34.1 27:00.8 0:26.6 8:33/M
13 WILL NORTHERN FORT WORTH TX 216 28 155 10:44.6 26:59.2 27:09.2 0:10.0 8:41/M
14 SAMUEL EDWARDS ARLINGTON VA 98 28 167 11:12.1 27:26.7 28:03.3 0:36.5 8:49/M
15 JARRED ROEBER ARLINGTON TX 264 29 171 11:28.7 27:43.3 28:25.7 0:42.3 8:55/M
16 SETH ROSSER CLEBURNE TX 266 29 200 12:55.4 29:10.0 29:54.7 0:44.7 9:23/M
17 PARQUER CHASTINE FORT WORTH TX 420 27 217 13:34.0 29:48.5 30:26.1 0:37.5 9:35/M
18 DERIK WHITE WICHITA KS 332 29 257 15:20.7 31:35.3 32:02.5 0:27.1 10:09/M
19 AARON STERNICK FORT WORTH TX 301 25 295 17:31.5 33:46.0 34:30.5 0:44.4 10:51/M
20 MICHAEL PLUCINSKI ARLINGTON TX 236 27 323 18:44.4 34:59.0 35:25.2 0:26.2 11:15/M
21 BRIAN CARY ARLINGTON TX 58 27 421 26:49.1 43:03.7 43:58.2 0:54.5 13:51/M
22 JUAN ORTIZ FORT WORTH TX 496 27 428 27:14.9 43:29.5 43:52.6 0:23.1 13:59/M
23 NICK SUTTERER SAGINAW TX 304 27 461 30:43.4 46:58.0 47:26.1 0:28.0 15:06/M
24 STUART COOK WATAUGA TX 70 28 485 36:10.3 52:24.8 53:21.9 0:57.0 16:51/M
Top

Female 30 to 34

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 JENNY PAMER BELLVILLE OH 546 31 17   19:51.5 19:54.8 0:03.2 6:23/M
2 KRISTEN CHASTINE FORT WORTH TX 419 30 48 2:51.9 22:43.5 22:51.2 0:07.7 7:18/M
3 JENNIFER LINDSAY BENBROOK TX 166 34 105 5:35.6 25:27.2 25:35.4 0:08.1 8:11/M
4 KELLY ROUSE GRAND PRAIRIE TX 434 33 147 6:56.4 26:47.9 26:54.6 0:06.6 8:37/M
5 AIMEE MURRAY ARLINGTON TX 207 30 149 6:59.8 26:51.3 27:02.3 0:10.9 8:38/M
6 HEIDI SCHWENNESEN FORT WORTH TEXAS 454 34 162 7:24.9 27:16.5 27:31.8 0:15.3 8:46/M
7 NICOLE WINTER FT WORTH TX 344 32 189 8:50.7 28:42.2 29:10.9 0:28.6 9:14/M
8 PETRA DAVIS 506 33 215 9:55.7 29:47.3 30:01.1 0:13.8 9:35/M
9 NIKI MANNING BURLESON TX 487 31 223 10:05.3 29:56.8 30:05.3 0:08.4 9:37/M
10 GEORGIA PIERCE WATAUGA TX 233 30 233 10:24.5 30:16.1 30:56.6 0:40.5 9:44/M
11 SARAH JUNEK FORT WORTH TX 485 32 234 10:27.0 30:18.6 31:07.9 0:49.2 9:45/M
12 LAUREN RISK FORT WORTH TX 259 31 238 10:40.1 30:31.6 30:49.4 0:17.7 9:49/M
13 LAURA RODGERS FORT WORTH TX 263 31 246 11:13.3 31:04.9 31:32.5 0:27.6 9:59/M
14 LANA THOMPSON DECATUR TX 311 33 269 12:10.6 32:02.2 32:38.1 0:35.9 10:18/M
15 KRISTINA LARGE FORT WORTH TX 386 31 271 12:30.6 32:22.1 32:39.0 0:16.9 10:24/M
16 JOI WILLIAMS DALLAS TX 339 32 320 15:02.4 34:53.9 35:20.2 0:26.2 11:13/M
17 PHUONG NGUYEN BURLESON TX 209 30 339 15:55.4 35:47.0 36:51.6 1:04.6 11:30/M
18 AMY PARKER DALLAS TX 224 32 342 15:58.1 35:49.6 36:30.4 0:40.7 11:31/M
19 LACONDA CONRAD CROWLEY TX 69 30 350 16:30.3 36:21.9 36:35.3 0:13.4 11:41/M
20 TRICIA CAMPBELL COLLEYVILLE TX 50 32 351 16:39.9 36:31.5 37:06.7 0:35.2 11:45/M
21 MARISHA CARATELLI SOUTHLAKE TX 55 30 358 16:59.1 36:50.7 37:25.6 0:34.9 11:51/M
22 MANISONE NORKEO DALLAS TX 375 31 400 20:44.7 40:36.2 41:40.7 1:04.5 13:03/M
23 OLGA HERRERA FT. WORTH TX 482 30 401 20:54.8 40:46.4 41:41.5 0:55.1 13:06/M
24 KATHRYN OTWELL FORT WORTH TX 368 34 413 22:24.0 42:15.6 42:57.0 0:41.4 13:35/M
25 KARINA HERNANDEZ EULESS TX 135 30 435 24:24.1 44:15.7 44:45.6 0:29.9 14:14/M
26 KATHRYN SEYMOUR HASLET TX 401 34 438 24:36.7 44:28.3 45:15.2 0:46.9 14:18/M
27 AMY ALLEN HURST TX 10 31 441 24:49.6 44:41.1 44:58.4 0:17.3 14:22/M
28 REBECCA NOLETTE ARLINGTON TX 214 34 449 25:39.1 45:30.6 49:03.6 3:32.9 14:38/M
29 SANDY RUSSELL FORT WORTH TX 269 34 452 26:13.5 46:05.0 46:39.1 0:34.0 14:49/M
30 TRACY MCCLUNG HURST TX 191 33 456 26:29.3 46:20.8 47:23.8 1:02.9 14:54/M
31 LAURA SUTTERER SAGINAW TX 305 30 464 27:07.8 46:59.3 47:26.4 0:27.0 15:06/M
32 AMY ALANIS FORT WORTH TX 7 34 472 28:17.3 48:08.9 48:47.6 0:38.6 15:29/M
33 BRITTANY BAKER FORT WORTH TX 16 30 473 28:17.7 48:09.2 48:47.5 0:38.2 15:29/M
34 AMBER CHACKO ARLINGTON TX 62 33 477 29:41.7 49:33.3 50:36.3 1:03.0 15:56/M
35 ALICIA BURTON BURLESON TX 42 30 499 35:49.9 55:41.4 56:44.1 1:02.6 17:54/M
36 AMANDA HAZEL FORT WORTH TX 131 32 500 35:59.3 55:50.9 56:38.5 0:47.6 17:57/M
37 BETH COOK WATAUGA TX 73 31 503 37:40.6 57:32.1 58:27.5 0:55.3 18:30/M
Top

Male 30 to 34

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 DANE BATZEL ARLINGTON TX 459 34 6   17:19.6 17:20.1 0:00.4 5:34/M
2 STONEY RINCONES BURLESON TX 257 31 16 2:26.0 19:45.6 19:49.4 0:03.7 6:21/M
3 WILLIAM WALLIS BENBROOK TX 327 33 24 3:37.2 20:56.9 21:00.0 0:03.1 6:44/M
4 DAVID JANOSKI 571 34 28 3:56.3 21:16.0 21:16.0 6:50/M
5 CHRISTOPHER WALLS BURLESON TX 400 33 52 5:30.9 22:50.6 22:56.5 0:05.9 7:21/M
6 SAM BENEFIELD MILLSAP TX 20 33 67 6:18.0 23:37.7 23:44.5 0:06.7 7:36/M
7 CHRIS BARTLETT SOUTHLAKE TX 18 34 68 6:20.3 23:40.0 25:17.6 1:37.5 7:37/M
8 MLADEN DOBROSAVLJEVIC FLOWER MOUND TX 87 31 95 7:31.7 24:51.4 25:06.7 0:15.3 7:59/M
9 JAMES MORROW ALEDO TX 559 32 117 8:27.5 25:47.1 25:53.7 0:06.5 8:17/M
10 DAVID HARMON HURST TX 124 33 137 9:07.6 26:27.3 26:51.7 0:24.4 8:30/M
11 BEN MURRAY ARLINGTON TX 206 30 150 9:31.6 26:51.3 27:02.5 0:11.1 8:38/M
12 EFREN LOPEZ 576 30 175 10:39.7 27:59.4 28:00.0 0:00.5 9:00/M
13 JOSE VARELA FORT WORTH TX 579 32 194 11:38.6 28:58.3 29:53.5 0:55.1 9:19/M
14 GABRIEL GUERRA FORT WORTH TX 477 30 231 12:55.3 30:15.0 31:04.6 0:49.5 9:44/M
15 TIM DAHL FORT WORTH TX 468 30 255 14:10.0 31:29.7 31:45.6 0:15.8 10:07/M
16 WEYLIN PIEGORSCH WEBSTER MA 232 34 304 16:56.5 34:16.2 34:48.8 0:32.6 11:01/M
17 JASON HISAW ARLINGTON TX 554 32 328 17:49.5 35:09.1 35:24.2 0:15.0 11:18/M
18 BRIAN NIEHOFF ADDISON TX 210 31 343 18:31.8 35:51.5 36:32.1 0:40.6 11:32/M
19 JOHN JONES GRAND PRAIRIE TX 150 33 394 22:20.1 39:39.8 40:10.1 0:30.3 12:45/M
Top

Female 35 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 MISTY YOUNG FORT WORTH TX 351 37 30   21:18.3 21:18.3 6:51/M
2 KATHERINE FUGELBERG FORT WORTH TX 544 39 40 0:56.6 22:15.0 22:21.7 0:06.6 7:09/M
3 SUZANNE ST. CLAIR FORT WORTH TX 582 37 41 0:57.7 22:16.1 22:21.8 0:05.7 7:10/M
4 DANA MANNING FLOWER MOUND TX 175 39 82 3:17.0 24:35.4 25:15.2 0:39.7 7:54/M
5 SARA UNDERWOOD BURLESON TX 508 35 90 3:29.4 24:47.8 24:52.1 0:04.2 7:58/M
6 KAREN KIRK FORT WORTH TX 159 39 114 4:23.7 25:42.1 26:20.8 0:38.7 8:16/M
7 MACKENZIE PAMER 545 35 139 5:13.7 26:32.1 26:43.8 0:11.7 8:32/M
8 SHANNA BRIGGS ABLIENE TX 370 39 143 5:17.2 26:35.6 27:17.3 0:41.7 8:33/M
9 TERRI BARTLETT SOUTHLAKE TX 19 36 161 5:57.7 27:16.1 29:08.7 1:52.6 8:46/M
10 JAMIE SHACKELFORD MANSFIELD TX 520 38 180 6:52.5 28:10.9 28:32.5 0:21.6 9:03/M
11 JENNIFER JACOBS WEATHERFORD TX 147 38 187 7:18.3 28:36.6 29:07.9 0:31.2 9:12/M
12 CHERYL CARITHERS SAGINAW TX 56 37 240 9:28.7 30:47.1 31:37.1 0:50.0 9:54/M
13 TIFFANY CHRISTMAS WEATHERFORD TX 68 35 242 9:34.7 30:53.0 31:26.6 0:33.5 9:56/M
14 SHANNON COOPER NORTH RICHLAND HILLS TX 76 37 256 10:11.6 31:30.0 32:13.2 0:43.2 10:08/M
15 CHRISTINA CORDELL WEATHERFORD TX 77 36 258 10:17.1 31:35.4 32:23.1 0:47.6 10:09/M
16 STEPHANIE MILLER BURLESON TX 199 38 262 10:24.7 31:43.1 32:33.2 0:50.1 10:12/M
17 JAMI LEONARD DECATUR TX 165 38 268 10:43.7 32:02.1 32:37.9 0:35.7 10:18/M
18 KAREN DOWLING FORT WORTH TX 91 37 283 11:40.0 32:58.3 33:48.8 0:50.4 10:36/M
19 ALTHERIA GASTON FORT WORTH TX 110 37 292 12:24.4 33:42.8 33:53.5 0:10.6 10:50/M
20 MARA TOWNSLEY FORT WORTH TX 354 38 303 12:55.9 34:14.2 34:59.4 0:45.1 11:00/M
21 ERICA WEISS BEDFORD TX 550 35 313 13:27.5 34:45.9 35:20.6 0:34.7 11:10/M
22 KEISHA HUBBARD ARLINGTON TX 142 36 327 13:50.7 35:09.0 35:34.2 0:25.1 11:18/M
23 MARLO KEESEY HURST TX 154 39 347 14:48.1 36:06.5 36:42.0 0:35.5 11:36/M
24 CRYSTAL INTFEN FORT WORTH TX 146 36 376 16:36.3 37:54.7 38:45.0 0:50.2 12:11/M
25 CLAUDIA JARELA 526 39 395 18:24.1 39:42.5 40:16.5 0:34.0 12:46/M
26 MARLAIN JONES WATAUGA TX 357 35 412 20:54.4 42:12.7 42:56.1 0:43.4 13:34/M
27 BETH MADUNIC SAGINAW TX 174 36 417 21:21.0 42:39.4 43:12.0 0:32.5 13:43/M
28 LAKISHA BERRY DUNCANVILLE TX 461 35 419 21:35.3 42:53.7 43:56.6 1:02.8 13:47/M
29 DANA REICHENAU MIDLOTHIAN TX 241 39 430 22:21.7 43:40.1 44:31.7 0:51.6 14:02/M
30 MICHELLE SHILLING FORT WORTH TX 369 37 444 23:42.9 45:01.3 45:43.2 0:41.9 14:28/M
31 CHRISTIE ROBBINS OVILLA TX 262 36 450 24:19.2 45:37.6 47:01.5 1:23.9 14:40/M
32 RACHEL HEYDUCK WACO TX 137 36 482 30:01.5 51:19.9 52:44.2 1:24.2 16:30/M
33 AMY RIEDL FORT WORTH TX 256 38 506 37:58.8 59:17.2 59:52.2 0:35.0 19:04/M
Top

Male 35 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 SERGIO HERNANDEZ GRANBURY TX 542 38 9   18:27.9 18:27.9 5:56/M
2 PETER UNDERWOOD 538 37 11 0:23.6 18:51.6 18:53.0 0:01.4 6:04/M
3 DAVID STAFFELD BENBROOK TX 298 37 12 0:29.5 18:57.5 18:57.9 0:00.4 6:06/M
4 JEREMY GOULDING BURLESON TX 117 38 37 3:38.2 22:06.2 22:14.4 0:08.2 7:06/M
5 CODY WATSON TOLAR TX 329 39 69 5:25.4 23:53.3 24:06.5 0:13.1 7:41/M
6 DARREL HAZEL FORT WORTH TX 130 35 70 5:27.9 23:55.9 24:38.1 0:42.1 7:41/M
7 KEVIN BERRY DUNCANVILLE TX 462 38 91 6:20.6 24:48.5 25:07.3 0:18.7 7:58/M
8 JUSTIN CORK 535 37 111 7:12.0 25:40.0 25:48.2 0:08.2 8:15/M
9 RICHARD BERKOBIEN SAGINAW TX 23 39 126 7:38.2 26:06.2 26:23.8 0:17.5 8:24/M
10 MATT PAMER BELLVILLE OH 547 36 166 8:55.7 27:23.6 27:35.2 0:11.6 8:48/M
11 ROBERT HUHN SAGINAW TX 143 38 211 11:10.2 29:38.1 30:27.0 0:48.9 9:32/M
12 AL MALONE 540 39 248 12:45.0 31:13.0 31:47.7 0:34.7 10:02/M
13 MICHAEL HECKMANN FORT WORTH TX 132 35 296 15:24.4 33:52.4 34:37.8 0:45.4 10:53/M
14 ROB WALDRUPE KELLER TX 326 39 305 15:49.5 34:17.4 35:15.9 0:58.4 11:01/M
15 LUIS SALAS NORTH RICHLAND HILLS TX 527 36 353 18:14.9 36:42.9 37:17.1 0:34.2 11:48/M
16 JEFF ELLIOTT GRAND PRAIRIE TX 376 35 381 19:38.6 38:06.6 43:05.1 4:58.4 12:15/M
17 JAMES SHACKELFORD MANSFIELD TX 521 38 398 21:30.9 39:58.8 40:21.8 0:22.9 12:51/M
18 ELLIOT MOSSER FORT WORTH TX 203 39 434 25:39.5 44:07.5 44:46.2 0:38.7 14:11/M
Top

Female 40 to 44

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 JULIA FLOWERS WESTLAKE TX 104 44 83   24:35.6 24:48.8 0:13.2 7:54/M
2 KENDALL DAVIS FORT WORTH TX 438 44 120 1:13.0 25:48.6 25:53.4 0:04.7 8:18/M
3 ARACELI ROSALES ARLINGTON TX 528 41 135 1:49.6 26:25.3 27:17.2 0:51.9 8:30/M
4 KRISTI PERKINS ARLINGTON TX 231 40 160 2:38.1 27:13.8 27:18.3 0:04.4 8:45/M
5 STACY SMITH SAN DIEGO CA 424 40 165 2:44.4 27:20.1 27:30.8 0:10.7 8:47/M
6 KAREN ROBBINS MANSFIELD TX 261 44 169 2:55.8 27:31.5 28:31.3 0:59.8 8:51/M
7 MELISSA HASSAN FLOWER MOUND TX 126 42 172 3:14.8 27:50.5 27:57.5 0:07.0 8:57/M
8 LAURA REITTINGER WACO TX 243 40 186 3:55.9 28:31.6 28:36.6 0:05.0 9:10/M
9 LYNN GUERRERO BURLESON TX 478 41 207 4:51.1 29:26.7 29:38.7 0:11.9 9:28/M
10 JUDY VEGA ARLINGTON TX 395 42 221 5:15.5 29:51.2 30:05.1 0:13.9 9:36/M
11 GRETCHEN STOELTJE FORT WORTH TX 408 42 241 6:15.9 30:51.5 31:05.1 0:13.5 9:55/M
12 TAMMY WORKS AZLE TX 349 40 244 6:19.3 30:55.0 31:08.7 0:13.7 9:56/M
13 MELANIE KINCHEN KELLER TX 505 43 282 8:21.7 32:57.4 33:11.3 0:13.9 10:36/M
14 NICOLE CORLEY FORT WORTH TX 409 41 287 8:38.0 33:13.7 33:33.2 0:19.4 10:41/M
15 FELECIA ONGLEY TOLAR TX 221 40 288 8:39.4 33:15.1 33:33.4 0:18.3 10:41/M
16 LAURIE BABICH FORT WORTH TX 381 42 310 10:05.0 34:40.7 34:57.7 0:17.0 11:09/M
17 MELISSA COOK AZLE TX 72 42 321 10:18.3 34:54.0 35:17.6 0:23.6 11:13/M
18 JENNIFER CORTINAS KELLER TX 79 41 325 10:24.0 34:59.6 35:28.3 0:28.7 11:15/M
19 ANDREA STANTON ALEDO TX 300 42 329 10:35.9 35:11.6 36:10.2 0:58.5 11:19/M
20 JENNIFER HAMILTON ARLINGTON TX 421 41 355 12:13.2 36:48.9 37:04.2 0:15.2 11:50/M
21 ALICE RODRIGUEZ 570 42 359 12:22.8 36:58.5 37:27.2 0:28.7 11:53/M
22 DEEPIKA SOLOMON FORT WORTH TX 295 43 360 12:24.9 37:00.5 46:17.1 9:16.5 11:54/M
23 AMY MARLETT FLOWER MOUND TX 177 44 386 14:10.3 38:46.0 41:36.4 2:50.4 12:28/M
24 ADRIENNE LOPER ARLINGTON TX 172 41 402 16:13.8 40:49.5 41:38.2 0:48.7 13:07/M
25 KRISTI RHONE CLEBURNE TX 245 42 404 16:32.2 41:07.8 42:13.9 1:06.0 13:13/M
26 ELIZABETH ENGSTEDT KELLER TX 470 44 432 19:30.0 44:05.7 44:44.5 0:38.7 14:10/M
27 ADDIE MONSON FLOWER MOUND TX 202 40 463 22:23.4 46:59.0 47:34.4 0:35.3 15:06/M
Top

Male 40 to 44

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 KENNETH DAWES GRAND PRAIRIE TX 85 40 31   21:20.0 21:22.0 0:02.0 6:52/M
2 EDWARD WALDEN FORT WORTH TX 398 43 33 0:15.9 21:36.0 21:36.0 0:00.0 6:57/M
3 PETER CANNING FORT WORTH TX 467 44 50 1:25.7 22:45.7 23:16.6 0:30.8 7:19/M
4 DANIEL ONGLEY TOLAR TX 220 44 53 1:35.4 22:55.4 23:07.9 0:12.4 7:22/M
5 PAUL DERAUD GRAPEVINE TX 390 44 65 2:13.4 23:33.4 23:41.7 0:08.2 7:34/M
6 VALENTIN JAUREGUI FORT WORTH TX 509 41 72 2:40.7 24:00.7 24:17.0 0:16.3 7:43/M
7 LOUIS MURPHY GRANBURY TX 205 44 98 3:34.1 24:54.1 25:02.0 0:07.9 8:00/M
8 JOSE CHAVEZ GRAND PRAIRIE TX 64 44 107 4:09.2 25:29.2 25:54.5 0:25.3 8:12/M
9 MICHAEL KELLY ARLINGTON TX 157 44 196 7:45.2 29:05.2 29:50.6 0:45.4 9:21/M
10 CLARENCE RISK FORT WORTH TX 258 44 204 7:58.8 29:18.8 29:36.9 0:18.1 9:25/M
11 CHRISTIAN BRUUN FORT WORTH TX 38 42 280 11:27.4 32:47.4 33:23.7 0:36.3 10:32/M
12 MICHAEL ANDERSON FORT WORTH TX 457 41 285 11:41.8 33:01.9 33:24.8 0:22.9 10:37/M
13 VINCENT CHACKO ARLINGTON TX 61 40 300 12:45.4 34:05.4 35:09.8 1:04.4 10:58/M
14 MIKE NOLETTE ARLINGTON TX 212 40 308 13:11.6 34:31.6 38:05.6 3:33.9 11:06/M
15 JIM REA DALLAS TX 382 41 311 13:21.7 34:41.7 34:57.9 0:16.1 11:09/M
16 JEFFREY MEYER ARLINGTON TX 197 43 315 13:27.2 34:47.2 35:18.9 0:31.7 11:11/M
17 CLAY TOWNSLEY FORT WORTH TX 355 42 411 20:52.4 42:12.4 42:55.8 0:43.4 13:34/M
Top

Female 45 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 NINETTA BOND MD SOUTHLAKE TX 28 47 85   24:37.7 24:50.9 0:13.1 7:55/M
2 LISA STOCKARD ALEDO TX 534 49 106 0:50.2 25:28.0 25:28.0 0:00.0 8:11/M
3 VAN WOFFORD FORT WORTH TX 347 48 188 4:00.9 28:38.7 28:47.4 0:08.7 9:12/M
4 RHONDA FOULDS JUSTIN TX 106 48 195 4:21.6 28:59.4 29:31.1 0:31.7 9:19/M
5 AJ CARAM EULESS TX 53 45 197 4:29.6 29:07.3 29:56.0 0:48.6 9:22/M
6 TRISHA ORTIZ N. RICHLAND HILLS TX 222 49 205 4:45.3 29:23.0 30:08.4 0:45.3 9:27/M
7 LAURIE KUTCH BURLESON TX 426 45 209 4:55.2 29:32.9 29:55.3 0:22.3 9:30/M
8 SUSAN CARTER HURST TX 57 47 214 5:07.8 29:45.5 30:34.2 0:48.6 9:34/M
9 KELLY SCHOEDER FORT WORTH TX 516 46 229 5:30.6 30:08.3 31:08.4 1:00.0 9:41/M
10 LESLEY PINCKARD FORT WORTH TX 374 46 239 5:58.0 30:35.8 31:15.5 0:39.7 9:50/M
11 LORI BROWN ARLINGTON TX 413 47 252 6:48.4 31:26.1 32:02.3 0:36.1 10:06/M
12 JOANNE AVANTI KENNEDALE TX 458 45 263 7:09.1 31:46.9 32:19.7 0:32.7 10:13/M
13 PENNIE ROOF CLEBURNE TX 265 49 270 7:42.4 32:20.2 33:26.5 1:06.3 10:24/M
14 KIM TUCKER MABANK TX 318 47 273 7:55.6 32:33.4 33:34.7 1:01.3 10:28/M
15 ALEASE BODENSTAB FORT WORTH TEXAS 451 45 275 7:57.7 32:35.4 33:18.4 0:43.0 10:29/M
16 SUSAN MCCUTCHEON NORTH RICHLAND HILLS TX 192 46 299 9:22.1 33:59.9 35:13.5 1:13.6 10:56/M
17 DEIRDRE MARTIN ARLINGTON TX 182 45 319 10:16.1 34:53.9 35:21.2 0:27.3 11:13/M
18 JANA TILLER GRANDVIEW TX 379 46 332 10:42.6 35:20.3 36:26.1 1:05.7 11:22/M
19 HOPE BRUUN FORT WORTH TX 39 46 334 10:49.2 35:26.9 36:02.6 0:35.6 11:24/M
20 KATHI LOWREY FORT WORTH TX 486 45 352 11:56.7 36:34.5 37:25.1 0:50.5 11:45/M
21 LAN ZHANG DALLAS TX 502 46 371 13:04.0 37:41.7 38:01.7 0:19.9 12:07/M
22 BRIGETTE POWERS HURST TX 410 48 382 13:34.2 38:11.9 38:46.9 0:35.0 12:17/M
23 JANE SCARSDALE NORTH RICHLAND HILLS TX 274 46 426 18:50.0 43:27.8 43:52.7 0:24.9 13:58/M
24 PAM WOOTEN ALEDO TX 436 49 440 19:55.2 44:33.0 45:21.2 0:48.2 14:19/M
25 PATRICIA GALAVIZ 555 45 458 22:07.1 46:44.8 47:53.4 1:08.5 15:02/M
26 ALISIA CHAVEZ GRAND PRAIRIE TX 65 48 471 23:23.2 48:00.9 49:11.0 1:10.1 15:26/M
27 DEANNA CANNON ALVARADO TX 51 45 476 24:48.1 49:25.9 50:17.8 0:51.9 15:53/M
28 JOY TAYLOR FORT WORTH TX 310 48 478 25:10.8 49:48.5 50:48.3 0:59.7 16:01/M
Top

Male 45 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 MARTIN GOINS WEATHERFORD TX 114 46 18   19:58.3 20:00.7 0:02.4 6:25/M
2 ORLANDO PIMENTEL FORT WORTH TX 501 47 20 0:19.3 20:17.7 20:21.4 0:03.7 6:31/M
3 ANTHONY MARLAR FORT WORTH TX 437 46 23 0:49.1 20:47.4 20:49.2 0:01.7 6:41/M
4 SCOTT MCKAY LAKE JACKSON TX 531 48 25 1:03.9 21:02.2 21:07.2 0:04.9 6:46/M
5 RAYMOND JUAREZ FORT WORTH TX 153 48 35 2:04.5 22:02.8 22:27.0 0:24.1 7:05/M
6 AB CARAM EULESS TX 52 45 62 3:15.7 23:14.0 23:18.5 0:04.5 7:28/M
7 JUAN BLANCO FORT WORTH TX 466 47 108 5:32.6 25:30.9 25:39.6 0:08.6 8:12/M
8 BRAXTON BOGGS II HASLET TEXAS 448 47 125 6:04.7 26:03.0 26:12.0 0:08.9 8:23/M
9 BRENT TUCKER MABANK TX 317 48 158 7:09.5 27:07.8 27:46.2 0:38.3 8:43/M
10 JIM BRINKERHOFF KELLER TX 31 45 159 7:11.7 27:10.1 27:35.3 0:25.2 8:44/M
11 COY BERSHERS NORTH RICHLAND HILLS TX 24 45 174 7:56.5 27:54.8 28:26.7 0:31.8 8:58/M
12 MARTIN GUTIERREZ FORT WORTH TX 480 47 178 8:08.4 28:06.7 28:37.0 0:30.2 9:02/M
13 ROBERT LOWE FORT WORTH TX 416 49 181 8:14.6 28:12.9 28:32.3 0:19.3 9:04/M
14 STEVE HEYDUCK WACO TX 136 48 182 8:16.5 28:14.8 29:17.0 1:02.2 9:05/M
15 JOSE GALAVIZ MANSFIELD TX 553 47 185 8:28.9 28:27.2 28:43.5 0:16.2 9:09/M
16 STEVE SOLOMON FORT WORTH TX 292 45 193 8:51.6 28:50.0 28:50.0 9:16/M
17 JIM WISELY KELLER TX 345 49 206 9:27.0 29:25.3 30:09.3 0:44.0 9:28/M
18 JAMIE BENGFORD FORT WORTH TX 406 46 228 10:04.8 30:03.2 30:32.7 0:29.5 9:40/M
19 ROGER HAGLER BURLESON TX 119 46 260 11:44.4 31:42.8 32:33.5 0:50.6 10:12/M
20 FRANCISCO CALDERA HALTOM CITY TX 46 46 261 11:44.8 31:43.1 31:54.3 0:11.2 10:12/M
21 JEFF WILLIAMS MANSFIELD TX 335 49 276 12:41.7 32:40.0 32:51.0 0:11.0 10:30/M
22 JOEL ROBBINS OVILLA TX 260 45 290 13:26.6 33:25.0 34:37.5 1:12.5 10:45/M
23 PAUL SIMMANG LEWISVILLE TX 288 47 317 14:53.0 34:51.3 35:17.0 0:25.6 11:12/M
24 JOSE CRUZ 587 49 322 15:00.1 34:58.5 34:58.5 11:15/M
25 JONATHAN GROVES COLLEYVILLE TX 474 46 338 15:39.9 35:38.2 35:59.9 0:21.6 11:27/M
26 CORY SHIPPEN ARLINGTON TX 284 48 346 16:06.7 36:05.1 36:35.0 0:29.9 11:36/M
27 RYAN RICH FORT WORTH TX 248 45 368 17:31.9 37:30.2 38:01.3 0:31.1 12:03/M
28 JAY MORGAN ARLINGTON TX 504 49 388 19:02.2 39:00.5 39:47.8 0:47.3 12:32/M
Top

Female 50 to 54

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 NANCY HENLEY BURLESON TX 481 51 63   23:23.5 23:27.8 0:04.2 7:31/M
2 CHERI LEETH N RICHLAND HILLS TX 163 53 104 2:03.2 25:26.8 25:36.1 0:09.3 8:11/M
3 TEENA SCHMALL SAGINAW TX 275 52 136 3:03.2 26:26.7 26:29.4 0:02.6 8:30/M
4 DENISE PADFIELD FORT WORTH TX 425 51 140 3:08.5 26:32.1 26:52.7 0:20.5 8:32/M
5 MARY STAFFELD BENBROOK TX 299 52 163 3:53.5 27:17.1 27:20.7 0:03.6 8:46/M
6 KELLYE BUSSEY CLEBURNE TX 44 51 190 5:21.1 28:44.7 28:58.3 0:13.5 9:14/M
7 ELYSA DRILLETTE FORT WORTH TX 92 52 232 6:52.1 30:15.7 30:45.3 0:29.5 9:44/M
8 MAIA JOURDE FORT WORTH TX 152 51 265 8:27.3 31:50.9 32:14.5 0:23.6 10:14/M
9 MICHELE HANSON FORT WORTH TEXAS 452 52 274 9:10.7 32:34.2 33:42.5 1:08.2 10:28/M
10 TRISH BALLINGER FORT WORTH TX 365 52 314 11:23.5 34:47.1 35:11.1 0:24.0 11:11/M
11 SHAHLA DURANY CROWLEY TX 96 54 318 11:28.4 34:52.0 35:20.0 0:27.9 11:13/M
12 SHARON BRUMLEY FORT WORTH TX 37 51 361 13:38.0 37:01.6 37:28.1 0:26.5 11:54/M
13 SUSAN KELLER ARLINGTON TX 155 54 365 13:52.3 37:15.9 37:31.1 0:15.2 11:59/M
14 CONNIE RICE LANTANA TX 246 50 378 14:37.6 38:01.2 38:44.0 0:42.7 12:13/M
15 TRACY GALCHUTT ARLINGTON TX 109 50 391 15:48.1 39:11.7 40:12.4 1:00.7 12:36/M
16 COLLEEN UNICK FORT WORTH TX 522 51 403 17:37.0 41:00.6 41:09.7 0:09.1 13:11/M
17 DEBORAH BLANSIT MIDLOTHINA TX 27 54 407 17:57.9 41:21.5 42:12.9 0:51.4 13:18/M
18 REBECCA STACK WEATHERFORD TX 297 54 408 18:18.1 41:41.7 42:09.7 0:28.0 13:24/M
19 KIM AKERS GRANDVIEW TX 5 50 451 22:15.6 45:39.2 46:34.9 0:55.7 14:41/M
20 CYNTHIA SUTTON FORT WORTH TX 306 53 462 23:34.5 46:58.1 47:37.7 0:39.5 15:06/M
21 DARENA CARNEY FORT WORTH TX 373 50 474 25:05.2 48:28.8 49:22.6 0:53.7 15:35/M
22 BRENDA WISELY KELLER TX 346 51 489 29:28.8 52:52.4 53:40.9 0:48.4 17:00/M
23 KIM COVERT ARLINGTON TX 541 52 490 29:40.7 53:04.2 53:25.0 0:20.7 17:04/M
24 JANIS HARRIS FORT WORTH TX 573 51 491 30:24.8 53:48.4 54:42.4 0:54.0 17:18/M
25 SUSAN HARALSON BURLESON TX 121 54 494 31:14.5 54:38.1 54:59.6 0:21.5 17:34/M
26 SHERYL COURT SOUTHLAKE TX 81 54 498 31:41.8 55:05.4 55:55.5 0:50.0 17:43/M
Top

Male 50 to 54

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 DAVE EMERSON FORT WORTH TX 575 53 8   18:19.3 18:20.4 0:01.1 5:53/M
2 FELIX RIPPY GEORGETOWN TX 510 50 14 0:57.0 19:16.4 19:17.3 0:00.9 6:12/M
3 MARK KERCHO BEDFORD TX 158 51 19 1:47.9 20:07.3 20:08.4 0:01.1 6:28/M
4 JOHN RENTMEESTERS HEWITT TX 244 52 49 4:24.2 22:43.6 22:47.0 0:03.4 7:18/M
5 JOHNNY ROBERTS 537 53 55 4:40.9 23:00.3 23:06.5 0:06.1 7:24/M
6 EARL BREEDLOVE KELLER TX 30 52 77 6:04.1 24:23.5 24:29.5 0:05.9 7:50/M
7 KIRK FOREMAN EULESS TX 105 54 84 6:17.1 24:36.5 24:49.5 0:13.0 7:55/M
8 SEAN CAMPBELL FORT WORTH TX 48 53 86 6:19.2 24:38.6 25:11.3 0:32.7 7:55/M
9 KEITH GIVENS SAGINAW TX 433 50 87 6:19.7 24:39.1 24:44.5 0:05.4 7:56/M
10 CHARLES MATTHEWS AZLE TX 402 52 110 7:19.7 25:39.1 25:50.3 0:11.2 8:15/M
11 STEVE HAYES SOUTHLAKE TX 128 52 116 7:27.6 25:47.0 27:01.7 1:14.7 8:17/M
12 JOEL MEEK EULESS TX 490 51 131 7:59.5 26:18.8 27:04.7 0:45.8 8:27/M
13 BRET WILLIAMSON AZLE TX 342 50 154 8:38.8 26:58.1 27:07.7 0:09.5 8:40/M
14 JAMES BLAKE FORT WORTH TX 440 50 184 9:58.9 28:18.2 28:27.9 0:09.6 9:06/M
15 MATT WILLIAMS HALTOM CITY TX 334 54 237 12:04.3 30:23.7 30:42.9 0:19.1 9:46/M
16 DAVID WOOTEN ALEDO TX 435 54 289 15:04.2 33:23.6 33:36.0 0:12.4 10:44/M
17 SCOTT BRUMLEY FORT WORTH TX 34 50 297 15:34.5 33:53.8 34:20.7 0:26.8 10:54/M
18 RUSS SCHMALL SAGINAW TX 362 51 307 16:05.9 34:25.2 35:01.8 0:36.6 11:04/M
19 DOUGLAS SIMMANG DALLAS TX 287 53 316 16:32.0 34:51.3 35:16.4 0:25.1 11:12/M
20 AUSTIN JOURDE FORT WORTH TX 151 51 326 16:44.5 35:03.9 35:19.3 0:15.3 11:16/M
21 JIMMY SELF AZLE TX 411 51 357 18:29.9 36:49.3 37:17.0 0:27.6 11:50/M
Top

Female 55 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 SHERRY PIPKIN COLLEYVILLE TX 234 57 38   22:08.5 23:11.0 1:02.4 7:07/M
2 BEVERLY DEHART FORT WORTH TX 429 55 109 3:25.7 25:34.2 25:42.4 0:08.2 8:13/M
3 MELONY SHROUDER ARLINGTON TX 286 59 118 3:39.2 25:47.8 25:51.4 0:03.6 8:17/M
4 CARON TESKE BURLESON TX 578 56 213 7:31.2 29:39.7 30:08.9 0:29.2 9:32/M
5 TERESA BRYANT JOSHUA TX 396 55 219 7:41.9 29:50.4 30:04.9 0:14.5 9:36/M
6 CHERYL GINUNAS AZLE TX 113 57 245 8:46.5 30:55.0 31:08.9 0:13.9 9:56/M
7 DEBRA OZENICK ARLINGTON TX 223 58 284 10:51.9 33:00.4 33:18.1 0:17.6 10:37/M
8 MARY BETH LAMPE FORT WORTH TX 161 58 335 13:19.7 35:28.2 35:56.0 0:27.7 11:24/M
9 VIRGINIA WILLIAMS BEDFORD TX 338 58 366 15:11.9 37:20.4 37:50.5 0:30.0 12:00/M
10 BARBARA PARSLEY ARLINGTON TX 226 58 465 25:12.5 47:21.1 47:45.7 0:24.6 15:14/M
11 DENISE SORRELL FT WORTH TX TX 296 56 483 29:26.3 51:34.8 52:29.0 0:54.1 16:35/M
12 CINDY MARTIN ARGYLE TX 181 56 492 31:41.7 53:50.2 55:26.1 1:35.9 17:19/M
13 JUDY COOK WATAUGA TX 71 59 495 32:30.0 54:38.6 55:35.5 0:56.9 17:34/M
Top

Male 55 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 DON NELSON GRAPEVINE TX 560 56 15   19:39.2 19:40.6 0:01.4 6:19/M
2 MANNY FIGLIA FORT WORTH TX 102 56 51 3:10.3 22:49.5 22:54.6 0:05.0 7:20/M
3 DANIEL BARBARO FT. WORTH TX 407 59 54 3:17.3 22:56.6 22:59.6 0:03.0 7:22/M
4 JOHN DRZICH FORT WORTH TX 95 56 81 4:55.5 24:34.7 24:40.8 0:06.1 7:54/M
5 DAVE HARMON ST. LOUIS MO 123 58 132 6:40.1 26:19.3 26:43.5 0:24.2 8:28/M
6 MEL HENKES BEDFORD TX 414 57 157 7:26.6 27:05.9 27:37.0 0:31.1 8:43/M
7 ALAN CRAWFORD FT WORTH TX 82 57 198 9:29.5 29:08.7 29:11.6 0:02.8 9:22/M
8 ANDY SAAL THORNTON CO 270 55 222 10:17.0 29:56.2 30:31.8 0:35.5 9:37/M
9 KYLE LARGE FORT WORTH TX 387 56 235 10:41.8 30:21.1 30:38.4 0:17.3 9:46/M
10 DAVID HARP HURST TEXAS 450 55 286 13:34.3 33:13.6 33:16.0 0:02.3 10:41/M
11 RONALD METTS AZLE TX 196 58 393 19:58.0 39:37.2 39:38.8 0:01.5 12:44/M
12 TOM BUSSEY CLEBURNE TX 43 55 415 22:43.5 42:22.8 42:54.4 0:31.6 13:37/M
13 MARK WILHELM FORT WORTH TX 392 55 433 24:26.9 44:06.2 44:57.5 0:51.3 14:11/M
14 JOHN SEYMOUR RENO NV 280 57 439 24:49.7 44:29.0 45:15.8 0:46.8 14:18/M
15 PAUL OKELLO ARLINGTON TX 218 59 453 26:29.7 46:09.0 46:22.1 0:13.0 14:50/M
Top

Female 60 to 64

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 BETTY VANDIVER NORTH RICHLAND HILLS TX 321 63 145   26:45.7 27:00.7 0:15.0 8:36/M
2 LOIS BROWN GRAPEVINE TX 33 60 375 11:03.4 37:49.2 38:37.7 0:48.5 12:10/M
3 JOSETTE GIVENS FORT WORTH TX 511 64 437 17:41.0 44:26.8 45:04.5 0:37.7 14:17/M
4 MARY HALLAK FT. WORTH TX 120 61 454 19:24.2 46:10.0 46:23.2 0:13.1 14:51/M
5 JANINE PECK N. RICHLAND HILLS TX 229 61 480 23:06.2 49:52.0 50:19.0 0:27.0 16:02/M
6 CAROLYN TAESCHNER WATAUGA TX 307 62 481 23:08.5 49:54.3 50:20.4 0:26.1 16:03/M
Top

Male 60 to 64

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 CRAIG HUBBS FORT WORTH TX 539 63 56   23:01.2 23:02.6 0:01.4 7:24/M
2 TOM MCKELVEY WEATHERFORD TX 193 60 73 1:09.0 24:10.2 24:35.0 0:24.7 7:46/M
3 JOSE MONJARAS FORT WORTH TEXAS 549 60 94 1:49.9 24:51.1 25:07.0 0:15.9 7:59/M
4 JOHN ROSS FORT WORTH TX 363 64 99 1:54.3 24:55.6 24:57.0 0:01.4 8:01/M
5 DANNY OGLE FORT WORTH TX 217 61 138 3:30.7 26:31.9 27:15.3 0:43.3 8:32/M
6 GEORGE COURT SOUTHLAKE TX 80 60 267 9:00.9 32:02.1 32:49.3 0:47.1 10:18/M
7 MARK JOHNSON COLLEYVILLE TX 148 62 341 12:46.9 35:48.1 36:47.8 0:59.7 11:31/M
8 LARRY FLINN FORT WORTH TX 103 64 364 14:12.1 37:13.3 37:34.5 0:21.2 11:58/M
9 MAXG PAM 503 62 442 21:42.4 44:43.7 45:06.3 0:22.6 14:23/M
10 LAWRENCE WILLIAMS BEDFORD TX 333 64 445 22:09.2 45:10.5 45:54.1 0:43.6 14:31/M
11 PHIL HATTON 584 61 457 23:32.2 46:33.5 47:00.9 0:27.4 14:58/M
12 TROY RAMPY NORTH RICHLAND HILLS TX 239 60 493 31:32.8 54:34.0 55:32.3 0:58.2 17:33/M
Top

Female 65 to 69

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 SUSAN FORTIN ARLINGTON TX 557 67 385   38:42.0 39:33.0 0:51.0 12:27/M
2 EGLA HASSAN MACOMB IL 125 65 424 4:29.6 43:11.6 44:02.7 0:51.0 13:53/M
3 JOY LOMBAS ARLINGTON TX 171 69 466 8:45.6 47:27.7 47:52.8 0:25.1 15:15/M
4 GAIL GONDEK FORT WORTH TX 115 66 479 11:06.7 49:48.7 50:48.1 0:59.4 16:01/M
5 SHERRIE RIEDL FORT WORTH TX 255 66 507 20:35.2 59:17.2 59:52.3 0:35.1 19:04/M
Top

Male 65 to 69

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 DAVE RIEDL FORT WORTH TX 251 65 220   29:50.8 30:10.7 0:19.9 9:36/M
2 MICHAEL FORTIN ARLINGTON TX 556 67 294 3:53.4 33:44.2 34:35.5 0:51.3 10:51/M
3 EARL ALBERT MANSFIELD TX 8 68 429 13:39.7 43:30.5 43:48.3 0:17.7 13:59/M
Top

Female 70 to 74

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 SHERRY ROBINSON FORT WORTH TX 500 73 302   34:14.0 34:18.7 0:04.7 11:00/M
2 ALENE ANN PULLIZA FORT WORTH TX 238 70 496 20:35.2 54:49.3 54:50.0 0:00.6 17:38/M
Top

Male 70 to 74

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 JIM ENGSTROM FORT WORTH TX 101 71 124   26:01.5 26:06.7 0:05.2 8:22/M
2 CHARLES CLINES NRH TX 577 70 266 6:00.3 32:01.8 33:08.1 1:06.2 10:18/M
Top

Female 75 to 79

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 MARGARET SCOURFIELD LEWISVILLE TX 278 79 501   57:09.3 58:32.9 1:23.5 18:23/M
Top

Male 75 to 79

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 ROBIN FRIEDEL DALLAS TX 108 75 372   37:42.7 38:16.3 0:33.5 12:07/M
Top

Female 80 & Over

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 BETTY BOB MASSEY FORT WORTH TX 190 84 431   43:59.3 44:53.3 0:53.9 14:09/M
Top

Male 80 & Over

Place Name City Bib No Age Overall Time Back Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 ROBERT COFFEY FORT WORTH TX 430 80 247   31:07.8 31:14.6 0:06.7 10:00/M
2 ROY HARMON GRANBURY TX 122 83 340 4:39.6 35:47.5 36:30.3 0:42.8 11:30/M
3 GENE BROCK ARLINGTON TX 32 84 379 6:53.5 38:01.4 38:07.3 0:05.8 12:13/M
4 ROBERT CUNNINGHAM GRAND PRAIRIE TX 569 80 416 11:25.2 42:33.1 43:04.8 0:31.7 13:41/M