Dining Dash 5K 5K

Age Group Results

April 16, 2011


Results by RunTIME Racing Services. www.runtimeracingservices.com


Men: 0- 0 1- 8 9-11 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-99
Women: 0- 0 1- 8 9-11 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-99

Overall Female Open Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

SAMANNTHA OTTMAN FORT WORTH TX

1845

16

6

 

20:07.9

20:10.1

0:02.1

6:28/M

 
Top

Overall Male Open Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

CRAIG OTTMAN FORT WORTH TX

1841

28

1

 

16:19.4

16:21.0

0:01.6

5:15/M

 
Top

Overall Female Masters Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

SHARI BORDEN HASLET TEXAS

1843

42

12

 

22:49.2

22:51.9

0:02.6

7:20/M

 
Top

Overall Male Masters Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

HASE, JACK TROPHY CLUB, TX 76262

858

50

9

 

20:44.3

20:44.5

0:00.2

6:40/M

 
Top

Age UNPROVIDED

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

PASSOW, KIM KELLER, TX 76244

933

130

 

47:21.0

47:32.3

0:11.3

15:14/M

 
Top

Age UNPROVIDED

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

Unknown Partic. 1949

1949

47

 

27:41.1

28:13.3

0:32.2

8:54/M

2

PASSOW, CHASE KELLER, TX 76244

932

128

19:09.3

46:50.4

47:01.0

0:10.6

15:04/M

 
Top

Male 8 & Under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

BALSINGER, JAKE TROPHY CLUB, TX 76262

807

8

92

 

33:31.3

33:51.6

0:20.3

10:47/M

2

CARMODY, JARROD ROANOKE, TX 76262

816

7

105

2:39.6

36:11.0

36:26.4

0:15.4

11:38/M

3

LORENZ, BRENDAN KELLER, TX 76248

905

8

107

3:34.0

37:05.4

37:07.4

0:02.0

11:55/M

4

HARRIS, DYLAN SOUTHLAKE, TX 76092

855

8

109

3:54.9

37:26.3

40:53.0

3:26.7

12:02/M

 
Top

Female 9 to 11

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

GABRIELLA HINOJOS KELLER TX

866

9

33

 

26:33.0

26:35.2

0:02.1

8:32/M

2

DAVIDSON, RAIN ROANOKE, TX 76262

830

11

42

0:59.5

27:32.5

27:50.1

0:17.6

8:51/M

3

MARTIN, GRACIE ARGYLE, TX 76226

910

11

84

5:37.5

32:10.5

32:27.0

0:16.4

10:21/M

4

ERICA BOYD SOUTHLAKE TX

1879

9

96

7:24.8

33:57.9

34:07.2

0:09.3

10:55/M

 
Top

Male 9 to 11

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

JEREMY GORDON SOUTHLAKE TX

1875

11

20

 

23:59.0

24:02.9

0:03.9

7:43/M

2

JACOB MARTINEZ GRAPEVINE TX

1864

9

37

3:08.4

27:07.5

27:09.7

0:02.2

8:43/M

3

FRANDSEN, ETHAN JUSTIN, TX 76247

845

10

51

4:55.6

28:54.6

28:59.4

0:04.7

9:18/M

4

NOLAN JOHNSON

1820

9

79

7:50.3

31:49.4

32:20.5

0:31.1

10:14/M

5

LUKE O'CONNELL

1822

10

80

7:54.1

31:53.1

32:25.0

0:31.9

10:15/M

 
Top

Female 12 to 14

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

FRANDSEN, EMMA JUSTIN, TX 76247

844

12

27

 

25:09.0

25:12.7

0:03.7

8:05/M

2

NATALIE ORTIZ KELLER TX

1865

13

28

0:01.8

25:10.8

25:13.7

0:02.9

8:06/M

3

MILLS, MIA ROANOKE, TX 76262

923

13

38

1:59.3

27:08.3

27:19.3

0:11.0

8:43/M

4

PORTALES, JESSICA ARGYLE, TX 76226

936

14

53

3:47.4

28:56.4

29:00.8

0:04.4

9:18/M

5

KATIE OVELLETTE

1868

13

61

3:55.4

29:04.4

29:19.0

0:14.6

9:21/M

6

DUNCAN, BAILLIE KELLER, TX 76244

834

13

64

4:18.9

29:27.9

29:29.0

0:01.1

9:28/M

7

RUTEN, BONNIE ROANOKE, TX 76262

954

14

72

5:40.0

30:49.0

30:52.3

0:03.2

9:55/M

8

SANTOS, CARISSA TROPHY CLUB, TX 76262

958

12

73

5:41.7

30:50.7

30:53.9

0:03.2

9:55/M

9

MARTIN, MADDIE ARGYLE, TX 76226

911

14

86

7:02.6

32:11.6

32:28.0

0:16.4

10:21/M

10

ANNIE LEWIS

1829

14

114

14:35.9

39:44.9

39:48.3

0:03.4

12:47/M

11

SAMANTHA OWEN

1863

12

119

15:47.4

40:56.4

41:14.5

0:18.1

13:10/M

12

RHOADES, ASHLEY FORT WORTH, TX 76177

938

12

139

29:13.7

54:22.7

54:44.9

0:22.2

17:29/M

 
Top

Male 12 to 14

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

TAYLOR GILBERT TROPHY CLUB TX

1862

14

7

 

20:24.5

20:27.4

0:02.9

6:34/M

2

JACOB GORDON SOUTHLAKE TX

1876

13

11

2:08.3

22:32.8

22:36.5

0:03.6

7:15/M

3

RONNIE SLOAN

1828

12

19

3:33.2

23:57.7

24:02.7

0:05.0

7:42/M

4

ESTRADA, HUNTER KELLER, TX 76244

839

13

21

3:36.7

24:01.2

24:02.7

0:01.5

7:43/M

5

FRANDSEN, JACOB JUSTIN, TX 76247

846

14

52

8:31.3

28:55.9

28:59.2

0:03.3

9:18/M

6

HEINE, ANDREW ARGYLE, TX 76226

860

12

77

11:10.0

31:34.6

31:48.5

0:13.9

10:09/M

 
Top

Female 15 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

MARTIN, RANDI ARGYLE, TX 76226

912

16

85

 

32:10.6

32:27.0

0:16.4

10:21/M

 
Top

Male 15 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

FRANDSEN, CALEB JUSTIN, TX 76247

843

15

2

 

18:03.6

18:08.0

0:04.4

5:48/M

2

ANDREW HEMMELGARN JUSTIN TX

1890

17

4

1:44.6

19:48.2

19:48.2

6:22/M

3

BALLOW, TYLER KELLER, TX 76248

805

16

8

2:30.6

20:34.2

20:34.2

6:37/M

4

LAMB, SPENCER DENTON, TX 76210

898

18

89

15:06.2

33:09.8

33:17.6

0:07.8

10:40/M

 
Top

Female 20 to 24

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

IIJIMA, JULIA GRAPEVINE, TX 76051

869

23

60

 

29:03.9

29:13.7

0:09.8

9:20/M

2

KREIS, CHELSEA ROANOKE, TX 76262

896

20

82

2:54.6

31:58.5

36:50.7

4:52.2

10:17/M

 
Top

Male 20 to 24

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

MILLER, MATTHEW ROANOKE, TX 76262

921

22

26

 

25:06.3

25:16.7

0:10.4

8:04/M

2

MILLER, BRIAN ROANOKE, TX 76262

920

24

49

3:40.5

28:46.8

28:56.9

0:10.1

9:15/M

 
Top

Female 25 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

CALAMS, STEPHANIE ROANOKE, TX 76262

814

25

68

 

29:53.8

30:03.8

0:10.0

9:37/M

2

AFFLECK, KATIE ROANOKE, TX 76262

801

27

103

5:43.0

35:36.8

35:52.4

0:15.5

11:27/M

3

CHE MACY TROPHY CLUB TX

1893

26

112

9:08.9

39:02.7

39:44.8

0:42.1

12:33/M

 
Top

Male 25 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

BURWELL, MICHAEL ROANOKE, TX 76262

813

28

66

 

29:47.8

30:03.8

0:16.0

9:35/M

2

CHAD SANFORD TROPHY CLUB TX

1892

26

111

9:14.5

39:02.3

39:44.8

0:42.4

12:33/M

 
Top

Female 30 to 34

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

ESTRADA, KATHY KELLER, TX 76244

840

32

43

 

27:34.0

27:35.9

0:01.8

8:52/M

2

ETHEREDGE, DONNA ROANOKE, TX 76262

841

32

58

1:25.3

28:59.4

30:23.6

1:24.2

9:19/M

3

VALLIE, SOPHIA KELLER, TX 76248

982

34

70

2:40.7

30:14.8

30:37.0

0:22.2

9:43/M

4

SILVONNA OGLETREE FORT WORTH TX

1866

34

117

13:05.0

40:39.0

41:08.6

0:29.6

13:04/M

5

ZECH, APRIL JUSTIN, TX 76247

998

33

136

23:43.3

51:17.3

51:44.9

0:27.6

16:29/M

 
Top

Male 30 to 34

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

STUCKER, MICHAEL FORT WORTH, TX 76244

970

33

3

 

18:53.0

18:53.8

0:00.8

6:04/M

2

OSCAR JORDAN

1823

32

10

2:12.3

21:05.3

21:08.8

0:03.5

6:47/M

3

JOHNSON, BEN ROANOKE, TX 76262

878

32

30

7:04.0

25:57.0

26:25.0

0:27.9

8:21/M

4

RON STEWART FORT WORTH TX

1891

33

31

7:16.7

26:09.7

26:38.5

0:28.7

8:25/M

5

SLAVEN, AARON JOHN GRAPEVINE, TX 76051

961

34

65

10:42.3

29:35.3

29:43.9

0:08.5

9:31/M

6

ROB ACKLEY KELLER TX

1815

33

74

12:06.1

30:59.2

31:07.7

0:08.5

9:58/M

 
Top

Female 35 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

COLEMAN, SHUKO ROANOKE, TX 76262

823

35

34

 

26:48.9

26:57.3

0:08.4

8:37/M

2

CINDY LOWE KELLER TX

1836

39

54

2:07.6

28:56.5

29:21.8

0:25.3

9:18/M

3

ROCIO MATTA TROPHY CLUB TX

1000

37

55

2:08.1

28:57.0

29:03.2

0:06.2

9:19/M

4

RUTEN, JAMIE ROANOKE, TX 76262

956

38

75

4:22.5

31:11.4

31:14.1

0:02.6

10:02/M

5

MILLS, LEESA FORT WORTH, TX 76262

922

37

102

8:40.4

35:29.3

35:40.1

0:10.8

11:25/M

6

HERRERA, JULIE FORT WORTH, TX 76177

865

38

129

20:21.9

47:10.8

47:41.5

0:30.7

15:10/M

7

LUNA, JEANNA ROANOKE, TX 76262

907

38

133

21:27.5

48:16.4

48:43.4

0:27.0

15:31/M

8

DAVIDSON, SHANNON ROANOKE, TX 76262

831

37

134

21:58.5

48:47.4

49:14.5

0:27.1

15:41/M

 
Top

Male 35 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

KONAR, JIM FORT WORTH, TX 76177

893

38

5

 

20:00.2

20:00.7

0:00.5

6:26/M

2

TODD FLYNN ROANOKE TX

1869

37

25

4:53.7

24:53.9

25:22.0

0:28.0

8:00/M

3

MARQUEZ, MARTIN WATAGUA, TX 76148

908

38

39

7:14.2

27:14.4

27:41.5

0:27.1

8:45/M

4

HERRERA, JOE FORT WORTH, TX 76177

864

39

50

8:50.5

28:50.7

29:18.4

0:27.6

9:16/M

5

LORENZ, ERIC KELLER, TX 76248

906

36

106

17:04.8

37:05.0

37:07.5

0:02.4

11:55/M

6

HARRIS, SCOTT SOUTHLAKE, TX 76092

856

38

108

17:25.6

37:25.8

40:52.3

3:26.5

12:02/M

7

RUTEN, CHRISTOPHER ROANOKE, TX 76262

955

39

121

22:41.7

42:41.9

42:44.5

0:02.6

13:43/M

 
Top

Female 40 to 44

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

HINOJOS, KRISTINE KELLER, TX 76248

867

44

32

 

26:32.8

26:35.6

0:02.8

8:32/M

2

OUELLETTE, KATHLEEN ROANOKE, TX 76262

931

41

41

0:50.7

27:23.5

27:38.0

0:14.5

8:48/M

3

LESLIE HARRIS SOUTHLAKE TX

1867

41

45

1:05.7

27:38.5

27:55.5

0:17.0

8:53/M

4

MARIA MATTA

999

42

87

6:13.7

32:46.5

32:53.2

0:06.7

10:32/M

5

LENNOX, JOANIE ROANOKE, TX 76262

901

40

90

6:40.4

33:13.2

33:27.5

0:14.3

10:41/M

6

CONNIE JOHNSON

1818

41

97

7:25.9

33:58.7

34:29.7

0:31.0

10:55/M

7

CARMODY, DIAN ROANOKE, TX 76262

815

42

104

9:38.2

36:11.0

36:26.4

0:15.4

11:38/M

8

KOONTZ, KIM ROA, TX 76262

895

42

137

24:44.9

51:17.7

51:44.4

0:26.7

16:29/M

 
Top

Male 40 to 44

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

PULIDO, CARLOS TROPHY CLUB, TX 76262

937

42

14

 

22:59.2

23:12.1

0:12.9

7:23/M

2

LAMB, WILL DENTON, TX 76210

899

40

15

0:00.1

22:59.3

23:03.3

0:04.0

7:23/M

3

WELDON, CHAD DENTON, TX 76210

987

43

18

0:47.8

23:47.0

23:48.7

0:01.7

7:39/M

4

MATT FENTON TROPHY CLUB TX

1853

43

23

1:46.3

24:45.5

24:46.0

0:00.5

7:57/M

5

JEFF JOHNSON

1819

43

35

3:50.7

26:49.9

27:16.7

0:26.8

8:37/M

6

STEPHEN WALLON ROANOKE TX

1857

42

67

6:53.1

29:52.3

30:21.8

0:29.4

9:36/M

7

PASSOW, KRIS KELLER, TX 76244

934

41

122

22:07.0

45:06.2

45:17.3

0:11.1

14:30/M

 
Top

Female 45 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

WELDON, JACKIE DENTON, TX 76210

988

45

29

 

25:23.7

25:25.8

0:02.1

8:10/M

2

CRUSE, STEPHANIE KELLER, TX 76244

828

47

46

2:15.1

27:38.8

27:46.6

0:07.8

8:53/M

3

KATHLEEN PANEK SOUTHLAKE TX

1877

48

62

3:44.5

29:08.2

29:16.9

0:08.7

9:22/M

4

ENGLISH, TERESA TROPHY CLUB, TX 76262

837

49

69

4:31.5

29:55.2

30:04.3

0:09.1

9:37/M

5

DAWN OTTMAN FORT WORTH TX

1844

47

71

4:53.6

30:17.3

30:42.1

0:24.8

9:44/M

6

MCHARGUE, KATHLEEN CORINTH, TX 76210

913

49

76

6:03.1

31:26.8

31:51.8

0:25.0

10:06/M

7

KREIS, LYLAH ROANOKE, TX 76262

897

48

81

6:34.3

31:58.0

36:50.4

4:52.4

10:17/M

8

ETHEL BOYD SOUTHLAKE TX

1878

46

100

9:43.1

35:06.8

35:16.2

0:09.4

11:17/M

9

LEVENBERG, JESSICA KELLER, TX 76248

902

48

115

14:24.7

39:48.4

40:44.3

0:55.9

12:48/M

10

ISAAC, CARMEN GRAPEVINE, TX 76051

871

48

124

20:44.4

46:08.1

46:15.3

0:07.2

14:50/M

11

DUNCAN, SHANNON KELLER, TX 76244

836

47

135

24:31.1

49:54.8

50:08.5

0:13.7

16:03/M

 
Top

Male 45 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

FULLER, SCOTT TROPHY CLUB, TX 76262

847

48

13

 

22:53.2

22:53.9

0:00.7

7:21/M

2

GRIMM, KEITH ROANOKE, TX 76262

851

45

16

0:22.2

23:15.5

23:24.8

0:09.3

7:29/M

3

NIMERGOOD, RALPH SOUTHLAKE, TX 76092

929

49

36

3:58.8

26:52.0

26:57.1

0:05.0

8:38/M

4

JOHN DARRAH SOUTHLAKE TX

1888

47

48

5:08.6

28:01.8

28:34.2

0:32.4

9:01/M

5

ROB LOWE KELLER TX

1837

48

56

6:03.8

28:57.1

29:22.2

0:25.1

9:19/M

6

PATRICIA MCKOWEN ROANOKE TX

1856

46

91

10:25.5

33:18.7

33:36.6

0:17.8

10:42/M

7

CRUSE, TERRELL KELLER, TX 76244

829

46

94

10:48.5

33:41.7

33:49.4

0:07.7

10:50/M

8

JOHN FAMULARO TROPHY CLUB TX

1833

48

95

10:48.6

33:41.8

34:03.2

0:21.3

10:50/M

9

MODISETT, TERRY KELLER, TX 76248

925

45

98

11:22.9

34:16.1

34:31.8

0:15.7

11:01/M

10

ISAAC, DON GRAPEVINE, TX 76051

872

49

123

23:14.7

46:08.0

46:15.4

0:07.4

14:50/M

11

DUNCAN, JAY KELLER, TX 76244

835

49

131

24:45.0

47:38.2

47:51.2

0:12.9

15:19/M

 
Top

Female 50 to 54

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

WALLACE, DEBRA ARGYLE, TX 76226

985

52

99

 

34:53.1

35:04.9

0:11.7

11:13/M

2

SHELLY HAMMONDS SOUTHLAKE TX

1884

50

116

5:45.3

40:38.5

41:08.4

0:29.9

13:04/M

3

MORTON, JANIE TROPHY CLUB, TX 76262

927

54

132

13:21.5

48:14.7

48:42.6

0:27.9

15:31/M

 
Top

Male 50 to 54

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

MIKE GORDON SOUTHLAKE TX

1874

50

17

 

23:39.9

23:43.4

0:03.5

7:36/M

2

WICKLIFF, DARREN ROANOKE, TX 76262

992

50

22

0:45.6

24:25.5

24:29.6

0:04.1

7:51/M

3

KEVIN SNYDER GRAPEVINE TX

1835

51

40

3:40.9

27:20.8

27:55.4

0:34.5

8:47/M

4

GOOCH, ERIC ARGYLE, TX 76226

848

50

57

5:19.2

28:59.2

29:29.7

0:30.5

9:19/M

 
Top

Male 55 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

BALSINGER, GLEN TROPHY CLUB, TX 76262

806

58

93

 

33:31.8

33:51.4

0:19.6

10:47/M

 
Top

Female 60 to 64

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

IIJIMA, NORIKO GRAPEVINE, TX 76051

870

60

78

 

31:47.9

31:57.9

0:10.0

10:13/M

2

RINEBOLD, DIANE KELLER, TX 76248

941

61

83

0:13.3

32:01.2

32:09.2

0:08.0

10:18/M

3

JOSETTE GIVENS FORT WORTH TX

1839

63

120

10:17.1

42:05.0

42:12.1

0:07.1

13:32/M

4

PHILLIPS, LINDA KELLER, TX 76248

935

63

138

19:30.3

51:18.2

51:31.5

0:13.3

16:30/M

 
Top

Male 60 to 64

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

BUZZ SHIELY FLOWER MOUND TX

1840

62

24

 

24:47.9

25:32.0

0:44.1

7:58/M

2

IIJIMA, HIDEO GRAPEVINE, TX 76051

868

60

44

2:47.3

27:35.2

27:45.2

0:09.9

8:52/M

3

RINEBOLD, LEWIS KELLER, TX 76248

942

60

59

4:12.7

29:00.6

29:08.5

0:07.8

9:19/M

4

KELLY, CHRIS TROPHY CLUB, TX 76262

886

62

110

13:22.6

38:10.6

38:32.5

0:21.9

12:16/M

 
Top

Female 65 & Over

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

SHERRY ROBINSON FORT WORTH TX

1838

72

88

 

32:51.5

32:58.1

0:06.6

10:34/M

2

WHITE, PAT KELLER, TX 76248

990

71

125

13:33.1

46:24.6

46:36.6

0:12.0

14:55/M

3

SMITH, MARILYN KELLER, TX 76244

965

71

127

13:52.8

46:44.3

46:58.5

0:14.2

15:02/M

 
Top

Male 65 & Over

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time Back

Chip Time

Gun Time

Chip Diff

Pace

1

RONALD SUTER

1827

67

63

 

29:11.3

29:16.3

0:05.0

9:23/M

2

SAM ALLEN COLLEYVILLE TX

1842

75

101

6:09.8

35:21.1

35:36.1

0:15.0

11:22/M

3

CRUDINGTON, JOHN KELLER, TX 76244

827

72

113

10:06.0

39:17.3

39:30.0

0:12.7

12:38/M

4

RUSSELL, BILL ARGYLE, TX 76226

952

65

118

11:29.0

40:40.3

40:46.4

0:06.1

13:05/M

5

SMITH, JAMES R KELLER, TX 76244

964

75

126

17:32.4

46:43.7

46:57.3

0:13.5

15:01/M